Nový singl Šňůry na Hitrádiích

Od 1.6. můžete slyšet nový singl na všech Hitrádiích. A co o písničce prozradil Richard?

S čerstvým čtyřicátníkem Richardem Krajčem jsme si o Šňůrách, stadionovém koncertě Kryštof, svatebním videoklipu a dalších věcech popovídali na Hitrádiu.
 
Richarde, po roce zveřejňujete další novinku, jak se cítíte ?
Těšíme se hlavně na reakce fanoušků. My totiž tu píseň máme už hodně naposlouchanou a tak hlavní pro nás je, jak se bude líbit lidem.
 
Má to být nejtanečnější písnička, co jste udělali.
Jestli se některým fanouškům nezdál Srdcebeat, že je jakoby příliš „hepy“, tak myslím, že z téhle písničky teda moc hepy nebudou. Protože tahle je ještě veselejší a ještě tanečnější.
 
Proč se jmenuje Šňůry ?
To vychází z textu, protože v první sloce se zpívá, že z nebe visí šňůry a na nich letáky, a tak se nám to zdálo takové příhodné.
 
Vychází to na tvoje narozeniny, to je náhoda?
/Smích/. No, tak trošičku to tak vyšlo …
 
Jaké jsou ty zbývající nové songy z bestofky, která vyjde 23. června?
Každá písničjka na té bestofce z těch nových je úplně jiná. Jedna je hodně kytarová balada. Pak je tam píseň, která je vlastně takovým hodně volným pokračováním písničky Tak nějak málo tančím, o čerstvém čtyřicátníkovi. A pak je tam píseň, kterou jsem, a to poprvé, věnoval mojí mamince a ta má takový zvuk, který by se dal přirovnat třeba, já nevím, k Imagine Dragons.
 
K novému singlu bude i nový klip, na co se můžeme těšit?
Na rozlučku se svobodou! Zase ho dělala Karin a říkali jsme si, že tu naši rozlučku se svobodou by mohl někdo natočit. A nakonec jsme si ji natočili sami. Ona měla svoji jízdu, já jsem měl svoji jízdu a tím je to pro nás ještě osobnější, protože jsme zaznamenali pro nás významný okamžik.
 
Moment, asi nám něco uniklo, vy jste se vzali?
No, kdo ví.  /Smích/