Jenom Písničky tour v Divadlech i na podzim!

Akustický návrat po deseti letech nás a evidentně i vás tak moc bavil, že jsme se rozhodli přidat i pár divadel na podzim!

Kamarádi, fanoušci ...

Po deseti letech jsme se vrátili do divadelního prostředí s turné, které bylo na jaře bleskově vyprodané a plné skvělých zážitků i pro nás z více než tříhodinových koncertních představení. A proto jsme se rozhodli na podzim přidat několik vystoupení. Bude se opět hodně hrát, ale i hodně povídat.

Po velkolepých stadionech, obřích scénách, ohňostrojích, konfetách a monstrózních led obrazovkách nás to s vámi tak moc bavilo, že jsme se rozhodli si to ještě párkrát užít. Jen my, vy, pár nástrojů a lampiček, písniček a slov. 

Vzhledem k malým kapacitách a velké poptávce dodržujeme koncept předprodejů v daných místech.  Vstupenky tak budou převážně k dispozici jen na pokladnách jednotlivých divadel anebo v jejich standardních předprodejních místech a to od pondělí 4.6. ... pouze k osobnímu nákupu. Na internet se dostanou případně až později, pokud zbydou. Věříme, že tím potěšíme “místní” fanoušky, kteří to třeba v onlinu nestíhali. A prosím nenadávejte nám, nikdy se nám nepodaří vymyslet ideální způsob distribuce. Ceny vstupenek se budou pohybovat v rozmezí 790 a 990 Kč.

Detaily hledejte na jednotlivých událostech: www.krystof.net/koncerty