CHARITKA !!! Pomůžete s námi? KUPTE SI NÁS!!!

Můžete a to 13.12.2017 !!!
Můžete za to s námi strávit den...

CHARITKA !!! Pomůžete s námi? KUPTE SI NÁS !!! 
Můžete a to 13.12.2017 !!!
Můžete za to s námi strávit den. Den i noc. Mít lístky na libovolný koncert akustického turné, být s námi na zvukové zkoušce, po koncertě na večeři a po večeři na baru ve stejném hotelu kde nocleh pro vás bude samozřejmě zařízený. VYDRAŽTE SI NÁS !!!
A k tomu ještě dostanete velkoformátovou fotku náčelníka na plátně s podpisem - takovou tu s tím srdcem - víte ne? 
Pokud ano, uděláme spolu úžasnou věc a snad zařídíme Barborce z Jedličkova ústavu osobního asistenta. Je to úžasná slečna a my věříme, že se to povede !!! 

DĚKUJEME Z SDÍLENÍ a více o trochu níže: 

Aukce pro BARBORKU s Nadace Jedličkova ústavu a skupinou KRYŠTOF

Nadace Jedličkova ústavu připravila zajímavou dražbu, jejíž výtěžek poputuje na podporu malé Barborky z Jedličkova ústavu a škol. Projekt zaštiťuje skupina Kryštof, která do aukce věnovala originální fotografii a překvapení pro vítěze dražby. Aukce startuje 13. 12. 2017 na serveru Aukro.cz.  
Nadace se snaží sehnat finanční podporu na pomoc malé Barborce, která je žákyní šesté třídy Základní školy v Jedličkově ústavu. Barborka se špatně pohybuje a na delší cesty využívá invalidní vozík, přesto je plná energie a umí se radovat z každé drobnosti, neobejde se však bez pomoci osobního asistenta. V souvislosti s jejím příběhem oslovila Nadace s prosbou o spolupráci populární skupinu Kryštof. 

Od 13. do 17. 12. 2017 proběhne na serveru www.aukro.cz dražba: Aukce pro Barborku s Nadací Jedličkova ústavu a skupinou Kryštof. Zájemci svedou napínavý boj o opravdový unikát. Dražit se bude originál velkoformátové fotografie Richarda Krajča z posledního turné, speciálně tištěný na plátně s věnováním frontmana kapely. Vítěz aukce získá nejen tento krásný suvenýr, ale zároveň si užije i osobní setkání se skupinou Kryštof během jejího akustického jarního turné. Vydražitel a jeho doprovod prožijí se skupinou celý den – zvukovou zkoušku, samotný koncert i příjemnou večeři a ubytování ve stejném hotelu s kapelou.  
Veškerý výtěžek z aukce bude použit na úhradu nákladů na osobní asistenci Barborce, která bydlí s rodiči mimo Prahu a denní dojíždění do školy je pro její rodinu značnou časovou i finanční zátěží. Proto potřebuje pomoc osobního asistenta, který by ji doprovázel domů a také pomáhal s učením.  
„Čas adventu přímo vybízí k tomu konat dobré skutky. Ze zkušenosti víme, že přes všechen předvánoční shon jsou lidé ochotni se na chvíli zastavit a zamyslet se nad tím, zda mohou někomu pomoci. Zároveň myslí na to, čím udělají radost svým blízkým. A právě tyto dvě myšlenky se snaží spojit Nadace Jedličkova ústavu, jejímž hlavním posláním je pomáhat a podporovat děti a mladé lidi s postižením. Doufáme, že projekt bude mít kladný ohlas. Chceme touto cestou pomoci rodině Barborky s finančními náklady na osobního asistenta a zároveň udělat se skupinou Kryštof radost vítězi plánované dražby, který získá jedinečný dárek pro sebe nebo pro někoho blízkého,“ dodala ředitelka Nadace Irena Fodorová. 
Termín dražby: Aukro.cz, 13. 12. – 17. 12. 2017
Nadace Jedličkova ústavu: 
Nadace Jedličkova ústavu se hlásí k humanitnímu odkazu profesora MUDr. Rudolfa Jedličky, zakladatele Jedličkova ústavu, který prosazoval ideu plnohodnotného života lidí s handicapem. Posláním Nadace je zajistit finanční prostředky za účelem zlepšení komplexní rehabilitační péče o děti a mladé lidi s handicapem a zároveň všestranná pomoc v jejich integraci do společnosti.
Barborka:
„Jmenuji se Barborka, školu mám ráda, každé ráno se do ní těším. Učení je pro mě zábava a radost. Miluji mapy a jejich tvoření, často v hlavě cestuji po celém světě a jednou, doufám, budu cestovat i skutečně. Moc toho nenamluvím, bohužel ani nenachodím, zato se ráda a hodně směji. Těším se z každého dne, který mám.“